Logo HSB BRf Kusken
Länk till HSB Södra Norrland

Styrelse 2020-2021

INFO: Frågor kring autogiro, avier, betalningar, bil-/garageplatsköer, bospar- och boendefrågor, e-fakturor, inkasso, inre fonduttag, medlemskap, namnändring/namnskyltning, nycklar och lås, pantavgifter, parkeringstillstånd, stadgar och överlåtelser svarar HSB:s kundtjänst på.

  Namn Gård Telefon E-post
Gemensam adress:       styrelsen[at]brfkusken.se
Ordförande Carl-Göran Westlin Taptogr. 19 070 - 329 78 44 calle.westlin[at]brfkusken.se
Sekreterare Ingela Madsen Reveljgr. 7 070 - 664 74 66 ingela.madsen[at]brfkusken.se
Ledamot Patrik Gustavsson Taptogr.11 070 - 323 91 01 patrik.gustavsson[at]brfkusken.se
Ledamot Andreas Köhler Reveljgr.6 070 - 372 95 79 andreas.kohler[at]brfkusken.se
Ledamot Marlene Magnussen Reveljgr.11 072 - 150 70 04 marlene.magnussen[at]brfkusken.se
Ledamot Frena Beletse Reveljgr.17 073 - 591 09 69 frena.beletse[at]brfkusken.se
Ledamot David Engström Reveljgr.6 070 - 643 24 89 (adress kommer)
HSB-ledamot Ingrid Wikström HSB 010 - 303 23 00 ingrid.wikstrom[at]hsb.se
         
HSB-suppleant Hans Ejenstam HSB 010 - 303 23 00 hans.ejenstam[at]hsb.se
Revisor Natalia Haemig Taptogr.18 070 - 473 42 44 natalia.haemig[at]brfkusken.se
Revisor, suppleant Maria Danielsson Taptogr.2   maria.danielsson[at]brfkusken.se

Sidan uppdaterad 2020-06-29